fbpx

“Konular” Şartlar&Kullanım&Üyelik

Şartlar ve Kullanım

NEDİR?

mirsaro.com “konuları” kullanıcıların siyaset ve gündem başta olmak üzere muhtelif meselelerde analiz, yorum, bilgi paylaşımı yaptıkları bir alandır.

ÜYELİĞE KABUL:

mirsaro.com “konular” kısmı yayın politikası nev-i şahsına münhasırdır. Üye olmak için halihazırdaki kullanıcıların refere etmesiyle veya size üyelik teklif edilmesiyle veya sizin tarafınızdan yapılan üyelik başvurusunun değerlendirilmesi sonucunda kabul edilmesi gibi önşartlarla gerçekleşir.

KONSEPT:

mirsaro.com “konular” samimiyet zemini üzerinde gelişmeye devam eder.

Algı yönetimi, parti yandaşlığı, propaganda, bağnazlık, ham yobazlık, bilmediğini bilmemek gibi  yaklaşımlar kabul edilmez.

Sohbet tadında ve somut dayanağı olan bilgilere dayanan, olaylara farklı bakış açılarını yansıtan bir platform olmayı hedefliyoruz.

NASIL KULLANILIR?

Üye olduktan sonra istediğiniz bir konuyu açarsınız. Konuya müşteri çıkarsa KATKI yaparlar. Açılan konuya ve/veya yapılan katkılara ayrıca yorum yapabilirsiniz.

Bir KONU içerisindeki herhangi bir KATKI ile ilgili söyleyeceklerinizi hemen katkının altından yorum olarak yazınız. Söyleyecekleriniz KONU ile ilgili ise direkt KATKI yapınız.

Eğer KONUnun açılışı, soruluşu gibi şeylerle alakalı yazacaksanız sayfanın başında yer alan  KONU  metninin altına yorum giriniz.